top of page

AESUB Yellow

záruka nejnižší ceny při odběru v definovaném balení

Mizející nejmodernější skenovací sprej 

Efektivní čas pro skenování 2h - 4h

Sublimační čas 4h - 6h

Tenký a homogenní povlak: 0,5-1μm

Perfektní řešení pro přesné 3D skenování malých 

Oblast pokrytí: 20mm²/ ml

Barva: bílá, neobsahuje pigmenty

Není nutné žádné čištění

Vyvinuto a schváleno odborníky na skenování

INFORMACE O PRODUKTU

AESUB Yellow je mizející kapalina pro vhodná zejména pro přesné skenování malých částí pomocí airbrush. Odstraňuje základní aplikační problémy 3D metrologie, zejména v citlivých oblastech (laboratoře, výroba atd.) a chrání zařízení před kontaminací usazováním pigmentů. Odpadají drahé transporty externě matovaných měřicích objektů ke snímači, stejně jako časově náročné čištění měřicího prostředí a předmětů po skenování. S AESUB žlutým dosáhnete výrazného zvýšení efektivity a produktivity v celém procesu digitalizace.

Efektivní čas pro skenování 2-4 hodiny, tloušťka nástřiku 0,5-1 mikron poskytuje super-jemný povlak povrchu se stálým rovnoměrným pokrytím. Na rozdíl od tradičních sprejů se aplikuje pomocí aurbrush pistole s co nejjemnější tryskou. Neobsahuje pigmenty a zabraňuje tak kontaminaci citlivých oblastí, jako jsou laboratoře, výrobní oblasti atd. 

Ideální pro:

Použití všude tam, kde je důležité povrch skenovat přesně a zbavit povrch odlesků. AESUB Yellow je sublimační, to znamená, že zmatnění povrchu za nějaký čas zmizí a na povrchu nezůstávají žádná rezidua, dodává se v lahvičce 125ml a je nutno použít k nástřiku zařízení s jemnou tryskou. 

 

Použití:

  • 3D skenování

  • fotogrametrie

  • fotografie a film

 

Balení: 10 x 125ml / bal

bottom of page