top of page

AESUB Orange

záruka nejnižší ceny při odběru v definovaném balení

Mizející nejmodernější skenovací sprej 

Efektivní čas pro skenování 4h - 8h

Sublimační čas 12h - 24h

Tenký a homogenní povlak: 2-6μm

Oblast pokrytí: 4m²/ l

Barva: bílá, Neobsahuje pigmenty

Není nutné žádné čištění

Vyvinuto a schváleno odborníky na skenování

INFORMACE O PRODUKTU

Efektivní čas pro skenování je 4-8 hodin, nástřik se poté odpaří aniž by zanechal zbytky, není tedy potřeba čištění po skenování. Tloušťka 2-6 mikronů poskytuje velmi jemný povlak povrchů se stálým rovnoměrným pokrytím. Na rozdíl od tradičních sprejů neobsahuje pigmenty a zabraňuje tak kontaminaci citlivých oblastí, jako jsou laboratoře, výrobní oblasti atd.

AESUB Orange lze použít pro mnoho aplikací pro 3D skenování, je však nejužitečnější na površích, které se skenují obtížně bez ohledu na kvalitu skeneru.

Ideální pro:

Práce se skenovanými částmi, které nelze nastříkat tradičními permanentními spreji nebo je nutné je po skenování očistit od bílého povlaku. AESUB Orange používá speciální sublimační vzorec, který významně prodlužuje dobu efektivního skenování a nevyžaduje žádné čištění, neznečistí povrchy ani neovlivní váš produkt.

Účinnost: Skvělé pro práce, při kterých je nutné součást zmatnění ječasově náročnější nebo je nutné součást skenovat opakovaně. AESUB Orange nabízí delší výdrž, než sám zmizí. Díky tomu není třeba jekokoli  čištění!

 

Použití:

  • Průhledné části

  • Lesklé / chromované hotové díly.

  • Černé lesklé povrchy, jako jsou uhlíková vlákna

  • Hluboké prohlubně a vnitřní kouty

 

Balení: 12ks / bal

bottom of page